Ребров програв перший офіційний матч з «Аль-Ахлі»

Команда Сергія Реброва розпочала чемпіонат Саудівської Аравії з поразки. Український тренер програв у своєму першому офіційному матчі в якості тренера «Аль-Ахлі». Про це повідомляє «Укрінформ».

Його команда поступилася в стартовому турі чемпіонату Саудівської Аравії на виїзді клубу «Аль-Іттіфак» 1:2. На 56-й хвилині підопічні українського тренера відкрили рахунок після точного удару Аль-Соми, але далі суперникам вдалося забити два голи до 68-ї хвилини.

Свій наступний матч «Аль-Ахлі» з Джидди зіграє 17 серпня на своєму полі проти «Аль-Фатеха».

Нагадаємо, влітку Сергій Ребров уклав контракт з «Аль-Ахлі» на два роки. Український фахівець отримуватиме там 2,4 млн євро на рік.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.