+9° Київ +15° Варшава +3° Вашингтон

«Рома» вимагає від УЄФА запровадити у ЛЧ відеоповтори

Олег Бесараб 03 Травня 2018 16:12

Про це заявив президент ФК «Рома» Джеймс Паллотта після матчу-відповіді півфіналу ЛЧ з «Ліверпулем». У ньому був ряд спірних моментів, які могла б прояснити система відеоповторів VAR.

«Абсолютно ясно, що VAR необхідна Лізі чемпіонів, щоб такі речі більше не траплялися. Ви можете подивитися самі. Джеко не був у офсайді, і його знесли у штрафній. На 65 хвилині гравці «Ліверпуля» «зіграли в гандбол» - це бачили всі, крім судді. На 67 хвилині Шика затискають в коробочку. Я знаю, що важко звинувачувати рефері, коли ми програли за підсумками двох матчів, але «Ліверпуль» повинен був залишитися удесятьох вже після 63 хвилини. Ще раз вітаю «Ліверпуль», у них відмінна команда. Але якщо ми не запровадимо VAR в Лігу чемпіонів, такі речі зроблять її повним посміховиськом», - сказав Паллотта, повідомляє Football Italia.

Нагадаємо, в першому матчі в Англії «Ліверпуль» виграв у «Роми» з рахунком 5: 2, в матчі-відповіді - програв 4: 2, і за результатами двох зустрічей вийшов у фінал Ліги чемпіонів.