+5° Київ +1° Варшава +17° Вашингтон

Збірна України з футболу зазнала другої поспіль поразки у Лізі націй

UA.NEWS SAV 11 Жовтня 2020 10:38

У Києві 10 жовтня на НСК «Олімпійський» відбувся матч третього туру групового етапу Ліги націй між збірними України та Німеччини. Гру відвідали 17 тисяч глядачів.

За результатами змагання, команда Андрія Шевченка поступилася гостям з рахунком 1:2, повідомляє УНІАН.

Збірна Німеччини контролювала м’яча по ходу гри, а українські футболісти намагалися будувати контратаки через Малиновського, Ярмоленка і Яремчука, але дійти до воріт Нойєра практично не вдавалося.

На 20-й хвилині гості вийшли вперед, коли Рюдігер прострілив уздовж воріт, а Гинтер відправив його в сітку з-під Караваєва – 1:0. Воротар господарів Бущан пізніше зробив фантастичний сейв, відбивши складний удар головою Гнабрі.

На старті другого тайму німцям вдалося подвоїти перевагу: Бущан впустив м’яча з рук після передачі з флангу точно на голову Горецьке – 2:0. Варто відзначити, що кіпер «Динамо» багато разів реабілітувався за свою помилку – він регулярно рятував свої ворота, коли суперник був дуже близький до забитого м’яча.

Попри домінування гостей, збірна України змогла забити і відродити інтригу на 77-й хвилині. Яремчук прийняв передачу в штрафний суперника і прокинув собі м’яча, а захисник Зюле зробив невдалий підкат – арбітр призначив пенальті. Покарання ударом у лівий від себе кут реалізував Малиновський – 1:2.

Збірна України активізувалася і створила кілька потенційно небезпечних моментів, але не вистачало точності останнього пасу і на завершальній стадії. Збірна Німеччини з допомогою контролю м’яча змогла утримати переможний результат.

Нагадаємо, збірна України втратила шістьох гравців перед матчем зі збірною Франції через коронавірус. З цієї причини команда пропустила у матчі максимальну кількість м’ячів в історії.

Позитивні тести отримали гравці «Шахтаря» Микола Матвієнко та Жуніор Мораес. Вони не змогли приєднатися до збірної в матчі проти Німеччини.