+11° Київ +10° Варшава +15° Вашингтон

Збірна України з хокею виграла на чемпіонаті світу

Ілона Завальнюк 15 Грудня 2019 10:21

Українська збірна з хокею отримала першу перемогу на чемпіонаті світу серед спортсменів до 20 років у категорії IB.  Гра відбулась 14 грудня у Палаці спорту у Києві проти Польщі.

Українські хокеїсти виграли з рахунком 3:0  завдяки Олександру Пересуньку, який відкрив рахунок у першому періоді і реалізував буліт за 4 хвилини до кінця матчу, та Дмитру Даниленку (третій період).

Наступна гра України відбудеться 15 грудня о 20.00 проти Франції.

Молодіжний чемпіонат світу у третьому за силою дивізіоні світового хокею ІB триватиме до 18 грудня. Суперниками України є команди Угорщини, Польщі, Франції, Італії та Естонії.

Нагадаємо, на початку 2019 року українки були визнані найкращими у Чемпіонаті світу з жіночого хокею.

Як повідомлялось, хокеїст зі США Трент Фредерік відзначив дебют у НХЛ видовищною бійкою. Бійка викликала особливе захоплення у батька Фредеріка, який знаходився на трибунах. А колишній футболіст і воротар «Челсі» і «Арсенала» Петр Чех підписав контракт із хокейним клубом «Гілфорд Фенікс».