+10° Київ +9° Варшава +11° Вашингтон

Збірна України з водного поло вперше за 20 років перемогла в Лізі Націй

UA.NEWS 30 Листопада 2021 10:18

Збірна України з водного поло стала переможцем міжнародного турніру Ліга Націй, який проходив у Чехії. Це перший трофей національної команди України за 20 років.

Про це повідомляється на сайті Федерації водного поло України.

Збірна України зіграла п'ять поєдинків. Спочатку перемогли команди Англії та Литви, і завдяки цьому посіли перше місце в групі С.

Далі «синьо-жовті» продовжили боротьбу вже за 1-4 місця турніру з лідерами інших груп. Наступні матчі були також за українцями.

Кращим гравцем турніру став гравець збірної Київської області - Денис Гусаков. Вихованець Одеської школи водного поло в кожному з поєдинків Ліги Націй був одним з лідерів команди в басейні.

Зауважимо, що загалом участь у змаганнях взяли 11 колективів: Чехія, Словаччина, Бельгія, Швейцарія, Англія, Австрія, Уельс, Литва, Велика Британія U-19, Україна, ПАР.

Попереду збірну України чекає підготовка до поєдинків чемпіонату Європи 2022, який відбудеться в Ізраїлі.

Українська збірна з футболу півфінал плей-офф відбору на Чемпіонат світу – 2022 у Катарі проведе проти Шотландії. Переможець матчу гратиме із переможцем пари Уельс – Австрія.

Чоловіча збірна України виграла командний чемпіонат Європи з шахів, який проходив у словенському місті Чатеж. Жіноча команда виборола четверте місце.

Жіноча тенісна асоціація (WTA) представила рейтинг спортсменок на 22 листопада. Перша ракетка України Еліна Світоліна продовжує посідати 15-е місце.