+11° Київ +8° Варшава +15° Вашингтон

«Шахтар» обіграв «Динамо» в поєдинку за Суперкубок України

Ольга Коваль 16 Липня 2017 11:21

Футбольний клуб «Шахтар» отримав упевнену перемогу над київським «Динамо» в матчі за Суперкубок України. Переможний м'яч в ворота забив аргентинський форвард помаранчево-чорних Факундо Феррейра.

Матч відбувся 15 липня на стадіоні «Чорноморець» в Одесі. Даний поєдинок ознаменував новий футбольний сезон. Донецький клуб додав до списку своїх трофеїв 2017 ще один, перемігши київський «Динамо» з рахунком 2:0.

Перший гол увійшов у ворота столичного клубу на 8-й хвилині матчу, його автором став Факундо Феррейра. Гострі моменти біля воріт «Шахтаря» влаштували Гармаш і Мбокані, однак удару першого завадив Пятов, а другому не вистачило точності.

У другому таймі Феррейра виконав дубль, після чого на авансцені динамівські фанати влаштували димове шоу, закидавши поле димовими шашками. Така люта підтримка уболівальників відправила у нокдаун донецького футболіста Тайсона. Арбітр матчу Костянтин Труханов кілька разів був змушений зупинити гру.

Що стосується основних ігрових моментів, то «динамівці» під керівництвом Олександра Хацкевича не змогли реалізувати будь-яких серйозних аргументів, щоб провести гру з суперником на рівних. Таким чином «Шахтар» увосьме став володарем Суперкубка і збільшив свій відрив від столичного клубу, який володіє 6 трофеями.