+15° Київ +14° Варшава +10° Вашингтон

«Шахтар» під кінець матчу виграв у «Зорі» в Чемпіонаті України

Ілона Завальнюк 06 Травня 2018 14:54

У матчі 30-го туру Прем'єр-ліги Чемпіонату України футболісти з донецького «Шахтаря» обіграли «Зорю» із Луганська з рахунком 2:1.

Перший гол забив нападник «Шахтаря» Факундо Феррейра на 20 хвилині, потім луганчани зрівняли рахунок ударом Іурі (на 63 хвилині), однак донецька команда змогла вибитися вперед під кінець матчу завдяки голу Тайсона на 89 хвилині, повідомляє ЛІГА.

Цим «Шахтар» де-факто забезпечив собі перемогу на Чемпіонаті України: команда залишається у лідерах турнірної таблиці, заробивши 72 очки та обійшовши «Динамо» Київ на 5 балів і залишивши позаду «Зорю» із 43 очками, за два тури до кінця турніру.

Раніше ми писали, як українські команди вигравали матчі у 28-му турі української Прем'єр-ліги.