+14° Київ +10° Варшава +15° Вашингтон

«Шахтар» розгромно поступився «Боруссії»

Олег Бесараб 25 Листопада 2020 22:08

У матчі 4 туру групового етапу Ліги чемпіонів «Шахтар» на виїзді в Менхенгладбасі програв «Боруссії» з рахунком 4: 0.

Перші три голи були забиті в першому таймі гри. На 16 хвилині Кривцов збив Тюрама, і суддя вказав на пенальті. Одинадцятиметровий виконав Ларс Штіндль. Вже на 34 хвилині Штіндль зробив навіс з кутового, а Ельведі головою переправив м'яч у сітку воріт «гірників». У кінці тайму тайму час Брель Емболо забив третій м'яч. У другому таймі на 77 хвилині гри Вендт зробив навіс зі штрафного, але м'яч нікого не торкнувшись, залетів у дальній кут воріт «Шахтаря»: 4-0!

Наступний матч Ліги чемпіонів гірники проведуть з «Реалом» 1 грудня в Києві.

Нагадаємо, у грі третього туру групового етапу Ліги чемпіонів донецький «Шахтар» в Києві зазнав поразки від менхенгладбахської «Боруссії» з рахунком 0-6.

Раніше в групі В у першому турі «Шахтар» на виїзді завдав сенсаційної поразки «Реалу» (2-3), а «Інтер» зіграв у нічию з «Боруссією» (2:2). У другому турі «Шахтар» відстояв нічию у матчі з «Інтером».