+1° Київ +6° Варшава +13° Вашингтон

«Шахтар» став володарем Кубка України

Ольга Коваль 10 Травня 2018 09:01

«Шахтар» з рахунком 2:0 переграв «Динамо» у фіналі Кубка України і завоював рекордний 12-й Кубок України. Команди почали матч активно, але без особливих моментів біля обох воріт. На 29-й хвилині Денис Бойко зміг виручити київську команду після удару Ісмаїлі.

Під кінець першого тайму донеччани створили ще одну можливість, щоб відкрити рахунок. Воротар «Динамо» в останній момент зловив м'яч на лінії воріт, після удару Тараса Степаненка.

На початку другої половини гри «Шахтар» вийшов вперед - Богдан Бутко прострілив з флангу, а Факундо Феррейра в підкаті переправив м'яч у сітку. Підопічні Олександра Хацкевича зробили спроби відігратися і створили кілька шансів зрівняти рахунок, однак кульгала точність, а також надійно у воротах «Шахтаря» працював Пятов.

З рахунком 2:0 «Шахтар» виграв рекордний 12-й Кубок України, обійшовши за цим показником «Динамо», у якого 11 перемог у турнірі.

Раніше в УЄФА опублікували список товариських матчів, запланованих по ходу дебютного розіграшу Ліги націй 2018/2019. Зокрема, названо спаринг-партнерів збірних України, Чехії та Словаччини, які виступають у групі 1 ліги В.