+11° Київ +8° Варшава +15° Вашингтон

«Шахтар» почав із поразки груповий етап Ліги чемпіонів

Олег Бесараб 15 Вересня 2021 21:37

У першому раунді групового етапу Ліги чемпіонів донецький «Шахтар» на виїзді в Тирасполі зазнав поразки від дебютанта ЛЧ «Шерифа», який вважався аутсайдером групи - 2-0.

«Шахтар», якого перед матчем букмекери назвали безперечним фаворитом зустрічі, пропустив перший гол на 15 хвилині. В ході контратаки Крістіано прострілив з лівого флангу на Адама Траоре, і форвард господарів поля пробив потужно в правий кут воріт Пятова.

На 62 хвилині «Шахтар» пропустив другий м'яч. Крістіано легко пройшов по лівому флангу і навісив на Янсане, який точним ударом головою відправив м'яч у сітку.

Стартові склади:

Шериф: Атанасіадіс — Фернандо, Арболеда, Дуланто, Крістіано — Аддо, Тілль — Траоре, Коловос, Кастаньєда — Яхшибоєв

Шахтар: Пятов — Додо, Марлон, Матвієнко, Ісмаїлі - Майкон, Маркос Антоніо — Тете, Педріньо, Фернандо — Траоре

Раніше донецький «Шахтар» обіграв на виїзді в першому матчі плей-офф кваліфікації Ліги чемпіонів французький «Монако». Єдиний гол в матчі забив Педріньо – 1:0.