+20° Київ +13° Варшава +12° Вашингтон

«Шахтар» обіграв «Динамо» і став переможцем Суперкубка України

Ольга Коваль 22 Вересня 2021 23:17

Донецький «Шахтар» став володарем Суперкубка України з футболу. «Гірники» в першому «класичному» дербі сезону розбили київське «Динамо» - 3:0.

Кияни мали в активі 9 завойованих трофеїв, у «Шахтаря» було на один Суперкубок менше. Цікаво, що вже 3 жовтня принципові суперники зійдуться в новій очній битві на Олімпійському - за перше місце Прем'єр-ліги. Зараз «Шахтар» відстає від «Динамо» в УПЛ на 3 очка.

«Динамо» володіло ініціативою, але забив «Шахтар». На 30-й хвилині Лассіна Траоре ударом головою з меж воротарського майданчика вразив ворота Дениса Бойка.

На 54-й хвилині Траоре оформив дубль, вразивши порожні ворота після прострілу Ісмаїлі.

На 61-й рахунок став розгромним - класним ударом з-за меж штрафного відзначився Алан Патрік.

Склад команд:

«Шахтар»: Пятов - Додо, Марлон, Матвієнко, Ісмаїлі (Кривцов, 67) - Майкон, Степаненко (Антоніо, 78) - Марлос (Соломон, 67), Патрік, Педріні - Траоре (Сікан, 78)

«Динамо»: Бойко - Кендзьора (Караваєв, 66), Забарний, Сирота, Миколенко - Сидорчук (Андієвський, 66), Шапаренко - Циганков, Буяльський, Де Пена (Вітіньйо, 70) - Супряга (Гармаш, 66)