+11° Київ +10° Варшава +15° Вашингтон

«Шахтар» зазнав нищівної поразки від «Боруссії»

Олег Бесараб 03 Листопада 2020 22:12

У грі третього туру групового етапу Ліги чемпіонів донецький «Шахтар» в Києві зазнав поразки від менхенгладбахської «Боруссії» з рахунком 0-6.

Перший гол гірники пропустили на 8 хвилині першого тайму - Лайнер прострілив з правого флангу на Плеа, а той в один дотик переправив м'яч у кут воріт. На 17 хвилині «Шахтар» пропустив другий м'яч. Крамер пробив з-за меж штрафного, м'яч зрикошетив від ноги Бондаря і голкіпер гірників не встиг зреагувати.

Третій гол забив Плеа на 26 хвилині, потрапивши в дев'ятку з двадцяти метрів. У кінці першого тайму четвертий гол забив Бенсабайні, вигравши боротьбу у Бондаря під час кутового, і ногою відправивши м'яч у сітку.

У другому таймі гості продовжили пресингувати, а «Шахтар» - помилятися. На 65 хвилині Трубін невдало вибив м'яч від воріт, і той опинився у Штіндля, який точно пробив в кут - 0: 5. Крапку поставив на 79 хвилині Плеа, оформивши хет-трік після пасу Тюрама.

Нагадаємо, в групі В у першому турі «Шахтар» на виїзді завдав сенсаційної поразки «Реалу» (2-3), а «Інтер» зіграв у нічию з «Боруссією» (2:2). У другому турі «Шахтар» відстояв нічию у матчі з «Інтером».