+16° Київ +10° Варшава +11° Вашингтон

«Шахтар» розгромив «Вольфсбург» і вийшов у чвертьфінал Ліги Європи

Олег Бесараб 05 Серпня 2020 22:07

Матч 1/8 фіналу Ліги Європи «Шахтар» - «Вольфсбург» на НСК «Олімпійський» закінчився з рахунком 3-0. За результатами двох зустрічей (5: 1) гірники проходять в 1/4 Ліги Європи.

Перший гол в грі забив на 89 хвилині Жуніор Мораес. Додо виконав передачу в центр штрафного, її підхопив форвард «гірників» і ударом в дотик пробив у ворота Кастельса. Подвоїв рахунок у доданий час 90 + 1 Манор Соломон. Бразилець разом з Коноплянкою вийшов на Кастельса, і отримав пас від українця. На 90 + 3 хвилині оформив дубль Мораес.

Тепер гірники зустрінуться у чвертьфіналі із переможцем у парі «Айнтрахт» (Німеччина) – «Базель» (Швейцарія).

Тим часом, донецький «Шахтар» продовжив оренду НСК Олімпійський на наступний сезон. Донеччани зайняли головну спортивну арену країни після того, як «Динамо» пішло у травні на стадіон ім. Лобановського.

Українська асоціація футболу визначила арени, де будуть проведені домашні матчі збірної України у групі А4 турніру «Ліга націй» 2020/2021.