+17° Київ +19° Варшава +28° Вашингтон

«Шахтар» дізнався суперника у чвертьфіналі Ліги Європи

UA.NEWS 07 Серпня 2020 12:27

У чвертьфіналі Ліги Європи УЄФА «Шахтар» зіграє проти швейцарського «Базеля».

В 1/8 фіналу «Базель» пройшов німецький «Айнтрахт». Перший матч завершився перемогою швейцарців з рахунком 3:0, а у матчі-відповіді «Базель» здолав суперника з рахунком 1:0, повідомляє Еспресо.TV.

Донецький «Шахтар» в 1/8 фіналу пройшов німецький «Вольфсбург» (5:1 за сумою двох матчів).

Ліга Європи

1/8 фіналу

6 серпня, четвер

«Базель» (Швейцарія) - «Айнтрахт» (Німеччина) 1:0 (перший матч 3:0)

Гол: Фрай, 88

6 серпня в 1/8 фіналу Ліги Європи німецький «Байєр» переміг шотландський «Рейнджерс» з рахунком 1:0.

5 серпня «Шахтар» обіграв німецький «Вольфсбург» з рахунком 3:0 і вийшов у чвертьфінал Ліги Європи.

У паралельному матчі данський «Копенгаген» переміг турецький «Істанбул Башакшехір» з рахунком 3:0.

Також «Інтер» переміг іспанське «Гетафе» з рахунком 2:0 і вийшов у чвертьфінал Ліги Європи.

«Шахтар», завдяки перемозі над «Вольфсбургом» у Лізі Європи, опинився серед 15 найсильніших європейських клубів.

Раніше футболісти німецького «Вольфсбурга» висловили сумніви щодо доцільності проведення матчу Ліги Європи із «Шахтарем» в Києві через ситуацію з коронавірусом в Україні.