+13° Київ +14° Варшава +10° Вашингтон

«Шахтар» очолив чемпіонат України після перемоги над суперником

UA.NEWS 22 Серпня 2021 11:21

У матчі 5-го туру Української Прем'єр-ліги з футболу «Шахтар» на виїзді зустрічався з «Чорноморцем». Команда здобула перемогу над суперником і очолила чемпіонат України.

Про це повідомляє «УНН».

На 13 хвилині судді усунули Білошевського, що поставило одеситів в скрутне становище, з якого вони не вибралися - 0: 3. Голи забили Судаков, Патрік і Соломон.

«Думаю, у всіх тренерів перед матчем є два плани. Далі залежить від результату. Але в голові завжди є ідея, які зміни вносити. Знали, що сьогодні на нас чекає складний матч. Коли арбітри вилучили гравця «Чорноморця», безумовно, для них все стало важче, а для нас, навпаки, легше.

Хоча в першому таймі у нас було кілька складних ситуацій, навіть при тому, що суперник був вдесятьох. Думаю, на це є певні причини. Сьогодні був експериментальний стартовий склад, яким ми ще не грали, деякі футболісти проводили разом перший матч», - сказав тренер ФК «Шахтар» Де Дзербі.

Вже 25 серпня на «гірників» очікує другий поєдинок плей-офф кваліфікації Ліги чемпіонів з «Монако». Матч відбудеться в Харкові, зустріч на ОСК «Металіст» розпочнеться о 22:00.

Раніше повідомлялося, що виконуючим обов'язки головного тренера національної збірної України став Олександр Петраков. Його представили вранці 18 серпня.

Він розповів про фахівців, які увійдуть в його тренерський штаб для підготовки національної команди в відбіркових матчів ЧС-2022.

В.о. головного тренера збірної Олександр Петраков назвав імена футболістів, яких довизвал на вересневий збір національної команди.