+7° Київ +7° Варшава +12° Вашингтон

«Шахтар» вдруге обіграв «Реал» у груповому відборі ЛЧ

Олег Бесараб 01 Грудня 2020 22:06

Донецький «Шахтар» переміг мадридський «Реал» у матчі п'ятого туру групового етапу Ліги чемпіонів з рахунком 2-0.

Матч відбувся в Києві на НСК «Олімпійський». У першому таймі помітна ігрова перевага була у мадридської команди, проте іспанці так і не змогли її реалізувати завдяки обороні гірників. У другому таймі рахунок у грі відкрив на 57 хвилині Дентіньо, зігравши на випередження у штрафному майданчику. Другий м'яч у ворота королівського клубу забив на 82 хвилині Манор Соломон ударом з 15 метрів в кут воріт.

Нагадаємо, в групі В у першому турі «Шахтар» на виїзді завдав сенсаційної поразки «Реалу» (2-3),. У другому турі «Шахтар» відстояв нічию у матчі з «Інтером», третьому та четвертому зазнав нищівних поразок від «Боруссії».