+19° Київ +11° Варшава +11° Вашингтон

«Шахтар» завершив виступ у Лізі Європи

Олег Бесараб 18 Березня 2021 22:05

Донецький «Шахтар» вдруге зазнав поразки від італійської «Роми» в 1/8 фіналу Ліги Європи. Матч у Києві закінчився з рахунком 1:2, перша зустріч у Римі завершилася поразкою гірників 0:3.

«Рома» відкрила рахунок у матчі на початку другого тайму. На 48 хвилині Вільяр виконав штрафний, який влучним ударом завершив Борха Майораль. Вже через 10 хвилин Жуніор Мораес зрівняв рахунок у зустрічі - 1:1. Однак на 72 хвилині Борха Майораль після передачі Карлеса Переса оформив дубль і вдруге вивів «Рому» вперед.

Стартові склади команд:

Шахтар: Трубін – Додо, Вітао, Кривцов, Матвієнко – Майкон – Тете, Маркос Антоніо, Алан Патрік, Соломон – Мораєс

Рома: Лопес – Ібаньєс, Крістанте, Кумбулла – Карсдорп, Діавара, Вільяр, Спінаццола – Карлес Перес, Педро – Майораль

Жеребкування 1/4 фіналу Ліги Європи відбудеться 19 березня.

Нагадаємо, «Шахтар» вийшов до 1/8 фіналу Ліги Європи, перемігши «Маккабі» в 1/16 фіналу.

Раніше повідомлялося, що український захисник Євген Чеберко потрапив у символічну збірну кращих футболістів 6-го туру Ліги Європи.

Київське «Динамо», програвши «Барселоні» на «Олімпійському» з рахунком 0:4, встановило клубний антирекорд у Кубку чемпіонів/Лізі чемпіонів.

На початку листопада у матчі 9-го туру української Прем’єр-ліги між «Шахтарем» і «Динамо» гірники розгромили біло-синіх з рахунком 3:0.