Шевченко відповів на запитання, чи залишиться він тренером збірної України

UA.NEWS 05 Липня 2021 13:36

Андрій Шевченко зазначив, що рішення буде прийматися двома сторонами.

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко відповів на питання про те, чи залишиться він на своїй посаді після Євро-2020, повідомляється на офіційному сайті УАФ.

«Зараз чемпіонат для нас закінчився. Ми повернемося до Києва, підіб’ємо підсумки, відзвітуємо за виконану роботу. Як УАФ повинна буде приймати рішення, так і я. На це є час, ніхто нікуди не поспішатиме. Ми повинні відзвітувати за проведений турнір», - сказав Шевченко.

Нинішній контракт Шевченка зі збірною України закінчується в кінці 2022 року.

Андрій Шевченко: кар'єра у збірній України

Андрій Шевченко очолив збірну України в 2016 році. До цього він працював асистентом у штабі Михайла Фоменка.

У відборі на чемпіонат світу-2018 під керівництвом Шевченка збірна України посіла третє місце у відбірковій групі, не зумівши кваліфікуватися на турнір.

Після цього Шевченку вдалося вивести збірну України на Євро-2020, посівши перше місце у відбірковій групі з Португалією.

Крім того, збірна України в 2018 році успішно виступила в Лізі Націй, підвищившись в класі з Ліги В у Лігу В. У 2020 році в Лізі А Ліги націй українська збірна не змогла зберегти прописку лише через технічну поразку за матч зі Швейцарією.

На Євро-2020 збірна України посіла третє місце в групі з Нідерландами, Австрією та Північною Македонією, потім у додатковий час пройшла в плей-офф Швецію (2:1), а у чвертьфіналі поступилася Англії (0:4). Вихід в 1/4 фіналу став для «жовто-синіх» найкращим результатом на ЧЄ.

Раніше неодноразово повідомлялося, що після роботи зі збірною України Шевченко може очолити «Мілан». Сам тренер раніше заявляв, що хотів би повернутися в італійський клуб в якості тренера.

Нагадаємо, на Євро-2020 збірна України посіла третє місце в групі С, обіграла Швецію в 1/8 фіналу (1:2) і програла Англії в чвертьфіналі (0:4).

Українці протрималися на турнірі довше низки фаворитів: Франції, Португалії, Німеччини, Нідерландів.

У півфіналах Євро-2020 пройдуть матчі Англія – Данія та Італія – Іспанія. Фінал відбудеться 11 липня на стадіоні «Вемблі» в Лондоні.

Головний тренер збірної України з футболу Андрій Шевченко прокоментував поразку українських футболістів в матчі проти Англії. У чвертьфіналі Євро-2020 суперник здобув перемогу з рахунком 4: 0.

Головний тренер Англії Гарет Саутгейт також прокоментував результати матчу з Україною в 1/4 фіналу Євро-2020.

Українська асоціація футболу отримає за перемоги збірної на чемпіонаті Європи з футболу 16 млн євро.

Вчора збірна України повернулася з Євро-2020 до Києва. В аеропорту Бориспіль її зустрічали тисячі уболівальників.