$ 39.67 € 42.52 zł 9.86
+11° Київ +10° Варшава +7° Вашингтон

Шевченко прокоментував поразку України у матчі зі збірною Англії

UA.NEWS 04 Липня 2021 09:14

Головний тренер збірної України з футболу Андрій Шевченко прокоментував поразку українських футболістів в матчі проти Англії. У чвертьфіналі Євро-2020 суперник здобув перемогу з рахунком 4: 0.

Про це повідомляє Sport.ua

«Сьогодні найбільшу роль зіграли епізоди, де ми не дограли. Особливо на другому поверсі, де ми знали, що в Англії є перевага.

Втратили Кривцова, і він міг скласти їм конкуренцію в повітрі. Для нас відчутна втрата. Пропустили на старті першого і другого тайму - це моменти, де ми не дограли», - сказав Андрій Шевченко.

Головний тренер української збірної додав, що футболісти в деякі моменти контролювали м'яч, створювали шанси.

«Команда не відмовлялася від своєї структури, від своїх принципів. Були моменти, де ми контролювали м'яч, створювали шанси.

Звичайно, у них перевага в класі. Якби у нас були всі гравці здорові протягом турніру, були в кращій формі, то, думаю, все одно було б важко повторити цей результат», - зазначив Шевченко.

Підсумки Євро-2020 для збірної України тренер пообіцяв підвести вже в Києві.

«Підсумки Євро? Я не буду зараз підводити підсумки Євро. Приїдемо до Києва - і підведемо підсумки. Що було добре, що погано», - сказав Андрій Шевченко.

Поразку в грі з Англією тренер вважає об'єктивною. На його думку, для конкуренції з футбольними гігантами національній команді не вистачає декількох факторів.

Для поліпшення результатів і підвищення амбіцій потрібен сильний внутрішній чемпіонат і більше представників в топ-5 лігах Європи, вважає наставник української збірної.

«Минуло 15 років, і після чвертьфіналу Мундіалю збірна пробилася в чвертьфінал Євро. Якщо у нас не буде сильного внутрішнього чемпіонату, ми все рідше будемо туди потрапляти. Для того, щоб конкурувати на цьому рівні, потрібно мати футболістів, які грають в топ-5 лігах», - сказав Шевченко.

Раніше повідомлялося, що збірна Англії, розгромивши України в чвертьфіналі Євро-2020 , встановила рекорд чемпіонатів Європи. Футболісти забили майже всі м'ячі головою.

Збірна Іспанії обіграла Швейцарію і отримала путівку в півфінал чемпіонату Євро-2020. Наступного разу команда зіграє з переможцем поєдинку Бельгія – Італія.

Головний тренер збірної Іспанії Луїс Енріке вважає, що команда України може стати переможцем Євро-2020.

Півзахисник збірної України з футболу Руслан Малиновський назвав перевагу своєї команди над суперниками з Англії. Футболісти зустрінуться зі збірною Англії в чвертьфіналі Євро-2020.