Шевченко розповів, за яких умов може залишити збірну України з футболу

UA.NEWS 11 Липня 2021 15:43

Головний тренер збірної України з футболу Андрій Шевченко розповів, за яких умов може залишити свою поточну посаду. Покинути національну команду наставник може заради клубної роботи.

Про це Андрій Шевченко розповів в інтерв'ю Milan Reports.

«Безумовно думаю про те, щоб одного разу очолити якийсь клуб. Я відпрацював 5 років зі збірною України, тепер потрібно спокійно оцінити наше майбутнє. Я надихався Валерієм Лобановським, Карло Анчелотті, Жозе Моурінью. Це великі тренери, які багато виграли», - сказав 44-річний фахівець.

Чинний контракт з Андрієм Шевченком закінчиться в 2022 році. Це перший досвід самостійної роботи для тренера.

Андрій Шевченко очолив збірну України влітку 2016 року. Під його керівництвом команда не змогла пробитися на чемпіонат світу-2018. У 2021 році національна збірна України з футболу дійшла до 1/4 фіналу Євро-2020, в результаті програвши збірній Англії.

Раніше головний тренер збірної України з футболу Андрій Шевченко прокоментував поразку українських футболістів в матчі проти Англії. У чвертьфіналі Євро-2020 суперник здобув перемогу з рахунком 4: 0.

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко відповів на питання про те, чи залишиться він на своїй посаді після Євро-2020.

На Євро-2020 збірна України посіла третє місце в групі С, обіграла Швецію в 1/8 фіналу (1:2) і програла Англії в чвертьфіналі (0:4).