+6° Київ +6° Варшава +24° Вашингтон

Став відомий новий переможець Кубка Стенлі - відео

jour12 27 Червня 2022 11:16

Колорадо Евеланш став переможцем Кубка Стенлі 2022 року в Національній хокейній лізі (НХЛ).

У виїзному матчі команда з Денвера здолала Тампу-Бей Лайтнінг з рахунком 2:1 та виграла фінальну серію до чотирьох перемог 4:2.

Примітно, що саме господарі відкрили рахунок у першому періоді зусиллями Стемкоса, але шайби Маккіннона та Лехконена в другій 20-хвилинці принесли успіх гостям.

Кращим гравцем розіграшу Кубка Стенлі (нагорода Конн Смайт Трофі) став захисник «Лавин» українського походження Кейл Макар.

Це вже третій Кубок Стенлі для Колорадо в історії після успіхів у 1996 та 2001 роках. Стільки ж трофеїв і в Тампи-Бей, яка виграла в двох попередніх розіграшах турніру, а також у 2004 році.

росію позбавили права проведення Чемпіонату світу з хокею — 2023.

Тренерський штаб збірної України з хокею визначив склад команди, який виступить на чемпіонаті світу.

Міжнародна федерація хокею призупинила участь російських і білоруських збірних та клубів у своїх змаганнях через агресію в Україні.