+6° Київ +7° Варшава +23° Вашингтон

Суперкубок України: «Динамо» здобуло блискучу перемогу над «Шахтарем»

Ольга Коваль 29 Липня 2019 07:28

Київське «Динамо» обіграло чинного чемпіона і володаря Кубка країни донецький «Шахтар» в матчі за Суперкубок України 2019 року. Поєдинок на стадіоні «Чорноморець» в Одесі завершився з рахунком 2:1.

Рахунок відкрив у компенсований до першого тайму час Алан Патрік. Віце-чемпіон поступався в рахунку аж до 80 хвилини, коли Микита Бурда відзначився ударом головою. А вже через три хвилини Денис Гармаш вивів киян вперед.

Таким чином, «біло-сині» зрівнялися з «гірниками» за кількістю перемог у Суперкубку України - по 8 трофеїв на рахунку кожної команди. Також кияни змогли наздогнати «Шахтар» за кількістю титулів, виграних у незалежній Україні. Тепер у клубів по 34 трофея.

Нещодавно «Динамо» продовжило контракт із футболістом молодіжки, який виграв чемпіонат світу. Нагадаємо, українська збірна уперше в історії перемогла на молодіжному чемпіонаті світу з футболу U-20, здолавши з рахунком 3:1 команду Південної Кореї.

Тим часом ціна на півзахисника «Динамо» Віктора Циганкова виросла на 7 мільйонів євро і становить 20 мільйонів. Він став найдорожчим футболістом УПЛ.