+3° Київ +6° Варшава +13° Вашингтон

Світоліна перемогла росіянку та потрапила до чвертьфіналу турніру в Китаї

Ольга Коваль 25 Вересня 2019 11:28

Українська тенісистка Еліна Світоліна здобула перемогу в третьому раунді турніру серії Premier 5 в Ухані (Китай). Призовий фонд турніру складає $2 мільйони 828 тисяч.

Еліна Світоліна, яка є третьою ракеткою світу, зустрічалася з росіянкою Світланою Кузнєцовою, що займає 69-у сходинку в рейтингу WTA. Поєдинок тривав 1 годину і 18 хвилин і закінчився перемогою українки в двох сетах з рахунком 6:4, 6:2. Під час матчу Світоліна здійснила 5 брейків і віддала 1 подачу суперниці. Також на її рахунку 2 ейси і 3 подвійні помилки.

У чвертьфіналі Уханя, куди Світоліна пробилася до другого раз в кар'єрі, її чекає переможниця протистояння Ван Цян (Китай) - Алісон Ріск (США).

Нагадаємо, станом на 9 вересня перша «ракетка» України Еліна Світоліна піднялася на дві сходинки і посідає 3-тє місце в рейтингу Жіночої тенісної асоціації (WTA). Українська тенісистка вперше з жовтня 2017 року повернулася до першої трійки світового рейтингу

Світоліна стала першою представницею українського тенісу, хто зміг пробитися спочатку в чвертьфінал, а потім і півфінал Вімблдону. Однак у півфіналі турніру вона не змогла пройти румунку Симону Халеп і завершила свою переможну серію.

Перша ракетка України Еліна Світоліна успішно стартувала на турнірі WTA серії Premier у Сан-Хосе.