+15° Київ +8° Варшава +12° Вашингтон

Світоліна вийшла до другого кола US Open-2017

Ольга Коваль 31 Серпня 2017 13:17

Перша ракетка України здобула перемогу в поєдинку з Синяковою. Гра була перервана через дощ, повідомляє Sport.ua.

Дводенне протистояння кращої тенісистки України Еліни Світоліни і представниці Чехії Катерини Синякової на кортах US Open закінчилося на користь нашої спортсменки. Поєдинок спортсменок був перерваний за рахунку 6:0, 6:6 (2:1) на користь Світоліной. 30 серпня чешка виграла у тейбрейку і перевела зустріч у фінальний третій сет, на якому повела з брейком 2:0. На щастя, перша ракетка України змогла відіграти перевагу Синякової і виграти поєдинок.

У наступному раунді на Світоліну чекає протистояння з росіянкою Євгенією Родіною, яка є 89-ю ракеткою світу. Росіянка в стартовому поєдинку турніру обіграла Ежені Бушар 7:6, 6:1.

Українець Олександр Долгополов вийшов до другого раунду US Open. У стартовому поєдинку турніру він насилу здолав німця Яна-Леннарда Штруффа: 3-6 6-3 6-2 1-6 6-3. У наступному колі Долгополов зіграє проти чеха Томаша Бердиха. Відзначимо, що Олександр вийшов до другого кола вперше за чотири роки.

Нагадаємо, 28 серпня в Нью-Йорку почався одиночний розряд відкритого чемпіонату США з тенісу. Україну на змаганнях представляють четверо тенісистів.