+9° Київ +15° Варшава +3° Вашингтон

Світоліна виграла тенісний турнір у США

Олег Бесараб 06 Березня 2018 13:49

Українська тенісистка Еліна Світоліна стала чемпіонкою виставкового турніру Tie Break Tens. Фінал змагань пройшов 5 березня в Нью-Йорку.

Як повідомляє сайт турніру Tie Break Tens, Світоліна на старті впевнено обіграла американку Вінус Вільямс з рахунком 10: 3, а в півфіналі не програла жодного розіграшу проти ще однієї представниці США Коко Вандевен 10: 0. У фінальному протистоянні перша ракетка України впоралася з 33 ракеткою світу Чжан Шуай з Китаю - 10:3. У минулому році чемпіонкою в жіночій сітці Tie Break Tens в Мадриді стала Сімона Халеп.

Надалі Еліна Світоліна продовжить боротьбу в турі Indian Wells Masters, де найкращим її результатом є четверте коло в 2015 та 2017 роках. Першість BNP Paribas Open буде проходити з 5 по 18 березня.

Раніше повідомлялося, що Світоліна зберегла 4 місце в березневому рейтингу WTA, і виграла турнір в Дубаї.