Світоліна вийшла до чвертьфіналу турніру у Досі

Поділитись:

Перша ракетка України Еліна Світоліна провела свій перший поєдинок після поразки на  чемпіонаті Австралії. На турнірі WTA в Досі українка вийшла в 1/4 фіналу.

Як повідомляє Жіноча тенісна асоціація (WTA), Світоліна стартувала з другого кола. В 1/8 фіналу вона перемогла представницю Латвії Олену Остапенко (22-й номер світового рейтингу) – 6: 4, 6: 4. Тепер Світоліна зустрінеться у чвертьфіналі з чешкою ​​Кароліною Мухова (номер 132 у світовому рейтингу WTA). Вона в свою чергу в 1/8 обіграла Сє Шувей з Тайваню.

Нагадаємо, на Australian Open Світоліна вилетіла з чвертьфіналу, програвши тенісистці з Японії. Вихід до чвертьфіналу залишається для українки кращим результатом на турнірах Великого Шолома. Еліна Світоліна у грудні виграла показовий турнір у Франції. Крім того, українська спортсменка виграла підсумковий турнір WTA та стала четвертою ракеткою світу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.