+9° Київ +9° Варшава +7° Вашингтон

Світоліна програла відбірковий матч Australian Open

UA.NEWS SAV 25 Січня 2020 12:02

Перша «ракетка» України Еліна Світоліна не змогла вийти до четвертого кола першого в сезоні тенісного турніру серії Grand Slam – Відкритого чемпіонату Австралії (Australian Open).

У Мельбурні, на центральній арені імені Рода Лейвера, українка програла матч 3-го раунду іспанці Гарбінє Мугуруса (32) – 1:6, 2:6. Тенісистки провели на корті 1 годину 7 хвилин, повідомляє «Укрінформ».

У поєдинку за чвертьфінал, Гарбінє Мугуруса зустрінеться з переможницею протистояння між Зариною Діяс з Казахстану (73) і десятою «ракеткою» світу Кікі Бертенс з Нідерландів.

Відкритий чемпіонат Австралії триватиме до 2 лютого.

Нагадаємо, у листопаді Еліна Світоліна здобула перемогу в третьому матчі групового раунду підсумкового турніру WTA-2019 і вийшла до півфіналу. Українка переграла американку Софію Кенін з рахунком 7:5, 7:6 (10).

Зазначимо, що Світоліна стала першою тенісисткою з 1980-го року, яка потрапила до Підсумкового турніру WTA, при цьому жодного разу не зігравши у фіналах поточного сезону.

Раніше Еліна Світоліна і Даяна Ястремська не змогли пробитися до півфіналу турніру WTA Premier 5 в Ухані. Ястремська розгромила в 1/8 фіналу турніру з серії Premier 5 другу ракетку світу Кароліну Плішкову з Чехії.

Водночас, Світоліна пройшла до чвертьфіналу Ухань Open.