$ 39.78 € 42.31 zł 9.8
+11° Київ +5° Варшава +18° Вашингтон

У новому рейтингу WTA опинилось 7 українок

Ілона Завальнюк 25 Лютого 2019 15:04

До міжнародного рейтингу Жіночої тенісної асоціації (WTA) увійшли 7 українських спортсменок. Найвище 6 місце – у Еліни Світоліної, яка хоч і не захистила чемпіонство у WTA Premier 5 в Дубаї (титули 2017 і 2018 рік), але зберегла свої позиції.

У іншої українки Катерини Козлової (115 місце) зафіксовано значний прогрес. Вона вийшла у чвертьфінал турніру в Будапешті і піднялася на 11 позицій.

Всього у рейтингу асоціації опинились такі українські тенісистки: Еліна Світоліна, Леся Цуренко, Даяна Ястремська, Катерина Козлова, Ангеліна Калініна, Катаріна Завацька та Марта Костюк. Першість же залишається за Наомі Осакою, далі йде Сімона Халеп, а Петра Квітова після виходу в фінал у Дубаї піднялася на третє місце.

Рейтинг WTA:

• 1 (1). Наомі Осака (Японія) - 6871 очко.

• 2 (2). Сімона Халеп (Румунія) - 5727.

• 3 (4). Петра Квітова (Чехія) - 5605.

• 4 (3). Слоан Стівенс (США) - 5307.

• 5 (5). Кароліна Плішкова (Чехія) - 5145.

• 6 (6). Еліна Світоліна (Україна) - 4900.

• 7 (8). Кікі Бертенс (Нідерланди) -4885.

• 8 (7). Анжеліка Кербер (Німеччина) - 4880.

• 9 (9). Аріна Соболенко (Білорусь) - 3565.

• 192 місце (191). Марта Костюк (Україна) - 301

Нагадаємо, Еліна Світоліна вилетіла з турніру Dubai Duty Free, поступившись у півфіналі швейцарці Белінді Бенчіч за результатами трьох сетів. До цього Еліна обіграла іспанку Карлу Суарес-Наварро в чвертьфіналі Dubai Duty Free Tennis Championships. Поєдинок завершився перемогою українки з результатом - 6: 2, 6: 3.

Також повідомлялося, що Україна виграла перший поєдинок Кубка Федерації з тенісу в Групі 1 Євро-Африканської зони, де збірна нашої країни зустрілася з командою Болгарії.