+12° Київ +4° Варшава +12° Вашингтон

Вилучили Неймара і ще чотирьох гравців: матч ПСЖ завершився расистським скандалом (відео)

UA.NEWS 14 Вересня 2020 14:40

Футболісти влаштували бійку в кінцівці поєдинку чемпіонату Франції.

Матч третього туру чемпіонату Франції між «Парі Сен-Жермен» і «Марселем» (0:1) закінчився бійкою, яка призвела до п'яти вилучень, повідомляється на YouTube-каналі BT Sport.

У кінцівці поєдинку півзахисник парижан Леандро Паредес збив одного з гравців «Марселя», після чого почалася бійка.

Водночас Неймар періодично агресивно спілкувався із захисником суперника Альваро Гонсалесом. Бразилець під час бійки вдарив опонента по потилиці.

Арбітр відразу видалив з поля Леандро Паредеса і Левена Кюрзава у ПСЖ, а також Жордана Амаві та Даріо Бенедетто у «Марселя». Після підказки VAR суддя також вивчив повтор і помітив дії Неймара - бразильський форвард ПСЖ також достроково покинув поле.

Після поєдинку Неймар звинуватив Гонсалеса в расизмі:

«Шкодую тільки, що не вдарив цього м***ка по обличчю. VAR відразу побачив мою «агресію». Хотілося б побачити повтори, як мене називають мавпою і сучим сином», - написав бразилець в Twitter.

Варто відзначити, що ПСЖ зазнав другої поразки поспіль у Лізі 1.

УЄФА відновила розіграш Ліги чемпіонів 8-9 серпня, коли відбудуться повторні матчі 1/8 фіналу.

У червні Чемпіонат Іспанії з футболу поновився після паузи, пов’язаної з пандемією коронавірусу, яка тривала три місяці. «Реал» переміг «Вільярреал» та за тур до фінішу став чемпіоном Іспанії з футболу.

Іспанський футбольний клуб «Барселона» відправив у відставку головного тренера Кіке Сетьєна після нищівної поразки перед «Баварією» у чвертьфіналі Ліги Чемпіонів (2:8).

Нагадаємо, французький футбольний клуб ПСЖ вийшов до фіналу Ліги чемпіонів вперше в історії.