+10° Київ +5° Варшава +14° Вашингтон

Україна обіграла Північну Ірландію: які суперники чекають на збірну далі

Ольга Коваль 04 Червня 2021 06:54

Збірна України обіграла Північну Ірландію в товариському матчі.

Команда Андрія Шевченка домінувала в грі і створила багато моментів біля воріт гостей. Один з перших завершився голом - Олександр Зубков, опинившись один біля воріт, замкнув головою навіс Олександра Караваєва на 10-й хвилині.

У гостей за матч був лише один небезпечний момент. З ударом Кейрона Брауна на 37-й хвилині блискучим сейвом впорався Георгій Бущан.

У підсумку 1:0 і беззастережна перемога України. 7 червня команда Андрія Шевченка зіграє проти Кіпру в Харкові.

Чемпіонат Євро-2020 повинен пройти в дванадцяти містах Європи. В УЄФА зажадали, щоб на стадіонах були присутні глядачі, але ситуація залишається нестабільною у зв’язку з пандемією COVID-19.

Півзахисник збірної України Тарас Степаненко може через травму пропустити чемпіонат Європи з футболу.

Іспанія може втратити право на проведення Євро-2020, так як місто Більбао не зможе виконати вимоги УЄФА щодо присутності глядачів на матчах. Раніше в асоціації заявили про намір провести всі матчі Євро-2020 з глядачами.