+13° Київ +14° Варшава +10° Вашингтон

Україна увійшла до списку лідерів в медальному заліку Паралімпіади-2020

UA.NEWS 05 Вересня 2021 09:25

Збірна України завершила виступи на Паралімпіаді-2020 в Японії. В цілому спортсмени отримали 98 медалей в 15 видах спорту, наша країна опинилася на шостому місці в медальному заліку.

Про це повідомляється на сайті Паралімпіади-2020.

В останній день спортсмен Андрій Дорошенко, Юрій Стоєв та Ірина Щетнік боролися за нагороди в дисципліні стрільба з гвинтівки з положення лежачи, 50 метрів. Для всіх українських спортсменів це був четвертий виступ в японській столиці.

Тільки Ірина Щетнік змогла вийти у фінал, посівши сьоме місце в кваліфікації. Дорошенко і Стоєв зайняли 14 і 16 місця відповідно. Щетнік вилетіла за результатами фіналу і посіла лише восьме місце. Чемпіонкою стала представниця Словаччини Вероніка Вадовікова.

Таким чином Україна на Паралімпіаді-2020 на Токіо отримала 98 медалей: 24 «золота», 47 «срібла» і 27 «бронзи». Виступи спортсменів ще тривають, але станом на ранок неділі Україна займає шосте місце в медальному заліку і п'яте за кількістю нагород.

Напередодні Максим Крипак завоював свою четверту золоту медаль – зі світовим рекордом.

Дві золоті медалі в Токіо вибороли українські легкоатлети Марія Помазан и Владислав Загребельний.