Частина Запоріжжя через негоду залишилася без світла
Через негоду з вечора неділі, 11 грудня, у частині Запоріжжя немає світла. Відновлювальні роботи тривають і сьогодні, 12 грудня.
«Внаслідок пошкодження електрообладнання через складні погодні умови вчора, о 22:09, була знеструмлена частина споживачів правобережної ділянки Дніпровського району Запоріжжя», - йдеться в повідомленні ПАТ «Запоріжжяобленерго».
Енергетики додають, що станом на 09:00 12 грудня аварійно-відновлювальні роботи тривають.
Повний перелік адрес, чиє енергопостачання наразі порушено, можна подивитись за посиланням.
Раніше на високогір’ї Карпат висота сніжного покрову перевищила один метр. Температура впала до 4 градусів морозу.
Проте Служба зміни клімату Європейського Союзу Copernicus прогнозує, що температура повітря в Європі прийдешньої зими з великою ймовірністю буде значно вищою за норму.