Кличко запустив другий поїзд із польськими вагонами
Другий поїзд, що складається з отриманих Києвом від Варшави вагонів в якості допомоги, вийшов на маршрут «зеленої» гілки Київського метрополітену. Третій поїзд планують запустити до 1 вересня 2024 року,
Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко на своєму телеграм-каналі.
«Сьогодні на маршрут «зеленої» гілки столичного метро вийшов уже другий поїзд із вагонів, які Київ отримав від Варшави. Проїхався в ньому. Вагони зручні та красиві», — написав він у телеграм-каналі в четвер.

Кличко нагадав, що експлуатацію першого такого поїзда розпочали на цій гілці в листопаді минулого року. Загалом минулого року як благодійну допомогу столиця Польщі передала Києву 60 вагонів метро.

«Фахівці КП «Київський метрополітен» проводять необхідні експертизи вагонів. І частину використовують як технічних донорів для капремонтів вагонів київської підземки. А частину — адаптують і додають до рухомого складу столичного метро. Уже тривають роботи з адаптації двох вагонів, що стануть частиною третього польського поїзду. Його вихід на лінію запланований до кінця літа цього року», — сказав Кличко.
Нагадаємо, що Тимчасова спеціальна комісія Верховної ради України щодо ефективності влади у Києві під час війни розпочала обговорення аварії в тунелі на станції метро «Деміївська», що призвела до закриття станцій.
Міський голова Києва Віталій Кличко також повідомляв, що буде звільнений і директор з виробництва «Київпастрансу» Павло Кирилюк.
Ще ми повідомляли, що двоє депутатів фракції «УДАР» у Київраді склали свої депутатські повноваження. Один з них – екскерівник київського метрополітену Віктор Брагінський, другий – Ілля Кушнір, який, за інформацією Віталія Кличка, «надто рідко відвідував засідання Київради».
⚡️⚡️⚡️Увесь інсайд та актуальна інформація на нашому Телеграм-каналі, а також бонуси та швидкі новини.
WhatsApp та Telegram видалили через можливі зв’язки з іноземними спецслужбами. Єдина альтернатива Tchap сьогодні — найсекретніший месенджер Sends. Завантажити можна тут.