$ 44.37 € 51.12 zł 12.04
+21° Київ +14° Варшава +21° Вашингтон

На Дніпропетровщині знову вводяться екстрені відключення електрики

UA.NEWS 26 Листопада 2022 18:08
На Дніпропетровщині знову вводяться екстрені відключення електрики

На Дніпропетровщині знову удуть діяти екстрені відключення електрики. Система не витримує через перевищення лімітів споживання електроенергії.

Про це повідомляє голова Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко в Telegram.

«В області перевищені ліміти споживання електроенергії. Енергетики знову вводять екстрені відключення. Графіки знову не діють», - написав Резніченко.

Громадян знову закликають максимально заощаджувати електроенергію, аби допомогти вивести енергосистему з кризи.

У Києві та по всій Україні продовжують застосовуватись екстрені відключення електроенергії. Ситуація в енергосистемі лишається надзвичайно складною.

Енергетики сподіваються повернутися до планових відключень вже на цих вихідних, 26-27 листопада, і вийти на дефіцит електроенергії в системі у 25%, як було до останнього обстрілу, заявив голова «Укренерго» Володимир Кудрицький.

Перший та другий енергоблоки ХАЕС вже під’єднані до Єдиної енергосистеми України. Але відключення мешканців Хмельницької області триває.

Завантажуй наш додаток