На Дніпропетровщині знову вводяться екстрені відключення електрики
На Дніпропетровщині знову удуть діяти екстрені відключення електрики. Система не витримує через перевищення лімітів споживання електроенергії.
Про це повідомляє голова Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко в Telegram.
«В області перевищені ліміти споживання електроенергії. Енергетики знову вводять екстрені відключення. Графіки знову не діють», - написав Резніченко.
Громадян знову закликають максимально заощаджувати електроенергію, аби допомогти вивести енергосистему з кризи.
У Києві та по всій Україні продовжують застосовуватись екстрені відключення електроенергії. Ситуація в енергосистемі лишається надзвичайно складною.
Енергетики сподіваються повернутися до планових відключень вже на цих вихідних, 26-27 листопада, і вийти на дефіцит електроенергії в системі у 25%, як було до останнього обстрілу, заявив голова «Укренерго» Володимир Кудрицький.
Перший та другий енергоблоки ХАЕС вже під’єднані до Єдиної енергосистеми України. Але відключення мешканців Хмельницької області триває.