На Донбасі стався збій мобільного зв’язку, у МВС говорять про диверсію
Уночі 18 лютого у жителів Слов'янська, Краматорська, Лисичанська та інших міст на Донбасі спостерігались проблеми із мобільним зв’язком. Мобільний оператор Vodafone повідомив агентству УНН, що хтось обірвав волоконно-оптичну лінію зв'язку. Українські правоохоронці відкрили справу за фактами втручання в роботу оператора мобільного зв’язку, уточнили у МВС. «Сьогодні вночі на лініях зв’язку оператора «Vodafone» в Луганской та Донецьких областях були скоєні цілеспрямовані диверсії. В містах: м. Слов’янськ, м. Лісічанск, м. Краматорськ. На декілька годин значна частина Луганскої області і північна частина Донецької області залишилась без стільникового зв’язку одного з трьох операторів» «Ми повинні розуміти, що диверсії на об’єктах зв’язку будуть продовжуватись і далі. І не тільки на мережах оператора «Vodafone», а інших операторах зв’язку. Все це є частиною плану РФ по дестабілізації ситуації в Україні. Правохоронцями порушені кримінальні справи по фактам втручання в роботу оператора мобільного зв’язку. Проводяться першочергові слідчо-розшукові дії. Операторам зв’язку треба бути напоготові і разом з правоохоронними органами документувати злочини з ціллю іх якомога швидкого розкриття»
Оператор відновив уночі зв’язок шляхом перемаршрутизації трафіку. А до ранку ремонт лінії завершили.
Радник МВС Антон Геращенко назвав інцидент диверсією.
Він також оприлюднив фото пошкодженої ділянки та закликав громадян і операторів зв’язку бути готовими до наступних диверсій.
[gallery size="plate_620_400" ids="478348,478349,478350,478351"]