На Донбасі внаслідок терористичних дій загинув український військовий
Станом на 9:00 19 лютого російські окупанти 19 разів відкривали вогонь. Один український військовий загинув.
«Внаслідок обстрілу один український військовослужбовець отримав осколкове поранення несумісне з життям», — повідомили у штабі ООС.
Окупанти гатили з артилерії 122-го калібру, мінометів 120-го та 82-го калібрів та гранатометів.
Нагадаємо, ватажки проросійських бойовиків Денис Пушилін та Леонід Пасічник оголосили 18 лютого евакуацію населення окупованого Донбасу до Росії. Проте, як виявилося, відеоролики зі зверненнями було записано за два дні до цього – 16 лютого.
Повідомлення про евакуацію викликало паніку в жителів населених пунктів ОРДЛО.
Також терористичні ватажки оголосили в регіоні «загальну мобілізацію».