На Хмельниччині взяли під варту чоловіка, який розстріляв авто поліції
На Хмельниччині суд взяв під варту чоловіка, який розстріляв два службових авто з автомата та поранив поліцейського й цивільного.
Про це повідомили у Нацполіції.
Зловмисник, відносно якого відкрите кримінальне провадження за статтею 348 Кримінального кодексу України (Посягання на життя працівника правоохоронного органу), буде перебувати під вартою на період досудового розслідування.
Інцидент трапився 14 вересня близько першої години ночі в селі Олешин Хмельницької територіальної громади. Чоловік, перебуваючи за кермом транспортного засобу у стані алкогольного сп’яніння, випустив 60 набоїв з автомата Калашникова по двох поліцейських автомобілях.
В результаті стрілянини 22-річний працівник поліції отримав важке поранення, дотичне поранення кулею отримав пасажир автомобіля порушника.
За даним фактом відкрите кримінальне провадження за статтею 348 Кримінального кодексу України (Посягання на життя працівника правоохоронного органу). За клопотанням слідчого суд обрав зловмиснику запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на період досудового розслідування.
Ми писали, що у Хмельницькій області чоловік із автомата розстріляв поліцейських, випустивши по них 60 набоїв. Один із поліцейських у важкому стані.
Крім того, поліція Київщини встановлює обставини стрілянини в Софіївській Борщагівці 12 вересня.
Увесь інсайд та актуальна інформація на нашому Телеграм-каналі, а також бонуси та швидкі новини.
WhatsApp та Telegram видалили через можливі зв’язки з іноземними спецслужбами. Єдина альтернатива Tchap сьогодні — найсекретніший месенджер Sends. Завантажити можна тут.