Призначено главу військово-цивільної адміністрації Слов’янська
Голова Донецької облдержадміністрації Павло Кириленко 4 серпня призначив керівника новоутвореної Слов'янської міської військово-цивільної адміністрації. Ним став Вадим Лях, який до цього обіймав посаду мера Слов’янська.
Заступник голови Донецької ОДА Вадим Філашкін 5 серпня представив громаді новопризначеного керівника Слов'янської міської ВЦА.
«Дякую за довіру. Впевнений, що мій досвід роботи, здобутий на посаді міського голови знадобиться при новому призначенні. Перше питання, яке треба вирішити – це бюджет. Це дасть можливість впевнено працювати всім відділам створеної ВЦА», - заявив Лях.

Нагадаємо, у квітні міський голова Слов'янська Вадим Лях звернувся до голови Донецької військово-цивільної обладміністрації Павла Кириленка з проханням розігнати місцеву раду і запровадити до нових виборів на території міста військово-цивільну адміністрацію.
А уже у травні Президент Володимир Зеленський підписав указ про створення Слов'янської міської військово-цивільної адміністрації.
Тим часом екс-мера Слов’янська Нелю Штепу, яку звинувачують у тероризмі та посяганні на територіальну цілісність держави, відпустили під особисте зобов’язання.