«Немає виходу». Конотоп скасував безплатний проїзд у трамваях
Конотопська міська рада вирішила з 1 січня 2024 року скасувати безплатний проїзд у трамваях, який діяв з лютого 2023 року. Про це повідомила її пресслужба.
«Якщо ми не ухвалимо це рішення, то зможемо працювати рівно два місяці», – пояснив мер Артем Семеніхін.
З 1 січня проїзд у трамваях коштуватиме 10 грн, в автобусах – 15 грн.
З 1 березня проїзд подорожчає до 15 грн у трамваях і 20 грн в автобусах.
Дитячий квиток коштуватиме 5 грн впродовж усього 2024 року.
«Я категоричний противник підвищувати тарифи, але тут виходу немає», – сказав він.
Читайте також:
На маршрут на лівому березі столиці вийшли нові сучасні трамваї вітчизняного виробництва Татра-Юг. Курсуватимуть вони на маршруті N8 «Станція метро «Лісова» — станція метро Позняки».
У Вінниці вийшли на маршрути перші 12 із 16 трамваїв Tram 2000, які місто отримало цієї весни зі Швейцарії.