Працював на окупантів: 22-річного мешканця Дніпра засуджено до 15 років ув'язнення
22-річного мешканця Дніпра засуджено до 15 років ув'язнення за державну зраду.
Про це повідомляє Київська міська прокуратура.
З лютого по березень 2024 року він збирав і передавав агресору інформацію про військові об'єкти та критичну інфраструктуру, зокрема ТЕС, блокпости та військові шпиталі.
Він передав дані про чотири об'єкти, включаючи відео з ТЦК та Нацгвардії. Вирок набере чинності після апеляційного розгляду, а обвинувачений залишатиметься під вартою.
Співробітники Служби безпеки України затримали на Київщині та на Чернігівщині членів злочинного угруповання, які займалися рекетом. Затримати вдалося семеро чоловіків, четверо з них — члени одного з добровольчих батальйонів.
Правоохоронці у Харкові провели спецоперацію, під час якої затримали п’ятьох учасників банди рекетирів. Вони вимагали у фермера 700 тисяч доларів.
⚡️⚡️⚡️Увесь інсайд та актуальна інформація на нашому Телеграм-каналі, а також бонуси та швидкі новини.
WhatsApp та Telegram видалили через можливі зв’язки з іноземними спецслужбами. Єдина альтернатива Tchap сьогодні — найсекретніший месенджер Sends. Завантажити можна тут.