Ремонтні бригади ДТЕК переведені у посилений режим роботи
У Київській області ремонтні бригади компанії ДТЕК буде переведено у посилений режим. Це пов’язано з негодою.
Про це повідомляється у Telegram-канал ДТЕК.
Зазначається, що бригади працюватимуть цілодобово. Це допоможе якомога швидше ліквідувати наслідки негоди, що накрила Київську область о другій половині дня четверга, 30 червня.
«Сильні вітер і дощ призвели до часткових локальних відключень у Бучанському, Обухівському, Бориспільському, Броварському та Вишгородському районах. Докладаємо максимум зусиль, щоб якнайшвидше усунути наслідки негоди», - сказано у повідомленні.
Як повідомлялося, до кінця цього тижня у Київській області очікуються перемінні дощі з грозами.
23 червня у Бучанському районі Київської області рятувальники ліквідували наслідки підтоплень після зливи.