Російський окупант імітував амнезію в лікарні та вдавався цивільним
У лікарні Кривого Рогу виявили російського окупанта, який імітував амнезію та вдавався цивільною особою. Його змогли викрити місцеві мешканці завдяки соціальній мережі.
Про це у середу, 13 квітня, повідомила Дніпропетровська обласна рада у Telegram.
Так, 12 квітня, у соціальній мережі з'явилося повідомлення із проханням допомогти впізнати хлопця, який втратив пам'ять. Користувачі мережі виявили його фото у соцмережах РФ, він виявився російським військовим.
«Отримавши поранення, його залишили своїми підрозділами, які на бортах техніки пишуть «своїх не кидаємо». «Не кинутий» поранений вирішив переодягнутися в цивільний одяг та імітувати амнезію, щоб його не викрили. Згодом він планував втекти з лікарні та України», - йдеться у повідомленні.
Після викриття російського окупанта було передано до рук спецслужб. Після допиту полонений вирушить до спецтабору.