$ 44.38 € 51.14 zł 12.05
+18° Київ +14° Варшава +32° Вашингтон

російські вояки на Запоріжжі влаштовують «фейкові» бої з ЗСУ, аби не йти на передову

jour12 04 Липня 2022 13:09
російські вояки на Запоріжжі влаштовують «фейкові» бої з ЗСУ, аби не йти на передову

Російські вояки, які розмістився поблизу Енергодара Запорізької області, вигадали «оригінальний» спосіб, як водночас стати «героями» так званої «спецоперації» та не перетворитися на добриво для української землі.

Про це повідомляє Запорізька ОВА з посиланням на розвідку.

Так, окупанти щовечора імітують бойові зіткнення з підрозділами Збройних Сил України. Під час таких вогневих зіткнень вказаний підрозділ росіян буцім-то «знищує» ДРГ українців, їх плавзасоби та БПЛА. Про свої «успіхи» вони гордо рапортують у своїх донесеннях вищому командуванню.

Така поведінка окупантів пояснюється тим, що у разі ведення ними такої «героїчної» оборони своїх позицій різко зменшуються шанси використання їх підрозділу на лінії бойового зіткнення, де на них чекає справжній вогневий контакт з підрозділами ЗСУ та «героїчна» смерть –.мовиться у дописі.

За інформацією нашої розвідки, за такі фейкові бої окупанти отримують не тільки додатковий боєкомплект, а й грошову винагороду за участь у веденні бойових дій.

Читайте також: 

російські загарбники у ніч на 4 липня вдарили ракетами по школі у Шевченківському районі Харкова.

Очільник Харківської ОВА додав, що рф намагалась вести наступ на село Прудянка, однак зазнала втрат і відступила. У районі Ізюма ворог веде наступ в напрямку Богородичного, Мазанівки та Долини. Проте наші захисники стримують ворога. Бої тривають.

До цього російські війська здійснили обстріли Харкова, Сумської та Миколаївської областей.

Завантажуй наш додаток