Шмигаль розповів, як іде ліквідація наслідків атаки рф по українській енергетиці
Енергетикам вдалося відновити подачу електроенергії у чотирьох областях, а найскладнішою залишається ситуація на Одещині.
Про це повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.
«По всій країні тривають роботи з ліквідації наслідків учорашньої атаки Росії на енергетичну систему України», - зазначив він.
За його словами, енергетики в цілодобовому режимі лагодять пошкоджене обладнання і наразі вдалося відновити подачу світла, тепла й води для мешканців Вінниччини, Івано-Франківщини, Львівщини й Рівненщини.
«Без електропостачання лишаються близько 220 тисяч абонентів на Одещині, де ситуація найскладніша, та Дніпропетровщині», - продовжив прем'єр.
В Одесі фахівці відновлюють водопостачання: вже заживлені водопомпові станції міста, забезпечене підвезення технічної води.
«Триває відновлення централізованого опалення. Важливі соціальні об’єкти забезпечені генераторами», - підсумував Шмигаль.
Раніше у МАГАТЕ заявили, що російська ракетно-дронова атака 17 листопада була спрямована на підстанції, від яких залежить надійна робота Хмельницької, Рівненської та Південноукраїнськоі АЕС.
Масована атаки рф по об’єктах енергетики 17 листопада не досягла своєї мети, пошкодження будуть ліквідовані за кілька днів.
Увесь інсайд та актуальна інформація на нашому Телеграм-каналі, а також бонуси та швидкі новини.
WhatsApp та Telegram видалили через можливі зв’язки з іноземними спецслужбами. Єдина альтернатива Tchap сьогодні — найсекретніший месенджер Sends. Завантажити можна тут.