Шмигаль із урядовою командою прибув в Ісландію на саміт Ради Європи
Денис Шмигаль із урядовою командою прибув в Ісландію. Там представники України планують взяти участь у дводенному саміті Ради Європи.
Про це прем’єр-міністр України повідомив у Telegram.
«У Рейк'явіку сьогодні розпочинається 4-й саміт глав держав та урядів Ради Європи. З урядовою командою прибули до Ісландії, щоб взяти участь у заході. Заплановано низку зустрічей на полях саміту, а також важливі рішення на підтримку нашої держави», - зазначив Шмигаль.
На саміті відбудеться робоча вечеря, присвячена Україні. Очікується, що на відкритті під час відеовключення виступить із промовою Володимир Зеленський.
Основна увага саміту буде приділена війні рф проти України та досягненню справедливості для жертв російської агресії. Основним питанням на порядку денному саміту буде створення Міжнародного реєстру збитків, завданих агресією росії проти України.