Справу директора пропагандистського телеканалу направили до суду
Прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт щодо гендиректора пропагандистського медіахолдингу ТРК «Крим» — найбільшого «кремлівського рупору» на півострові.
Про це інформує пресслужба прокуратури АР Крим, яка працює у Києві.
Як зазначається, на своїй посаді обвинувачений бере активну участь у проведенні політичних та інформаційних заходів задля підтримки збройної агресії РФ. Також здійснює пропагандистську діяльність та просуває російські наративи, впливаючи у такий спосіб на свідомість мешканців окупованих територій.
Пропагандист розповсюджує матеріали із закликами до насильницької зміни встановленого в Україні конституційного ладу та зміни меж її державного кордону. Він почав працювати на ворога відразу після окупації півострова ЗС РФ. Він обіймав різні окупаційні посади: головного редактора телеканалу «Перший Кримський»; заступника міністра інформації і зв’язку Криму тощо.
Нагадаємо, що Національна комісія з питань кримськотатарської мови вирішила просувати ідею повернення географічним назвам у тимчасово окупованому Криму історичних найменування кримськотатарською мовою.
СБУ затримала агентку російського гру, яка скоригувала десятки «Шахедів» по Одесі. За даними телеграм-каналів, мова йде про місцеву жительку Лідію Косих. Вона була учасницю агентурної мережі головного управління генштабу збройних сил росії, завербованою у червні цього року. Наразі їй загрожує довічне ув'язнення.
Служба безпеки України оголосила підозру блогеру-провокатору з Києва, що навмисно пересувався вулицями столиці у комендантську годину і провокував скандали з військовими та поліціянтами.