У Харкові відновили роботу метро
У Харкові запустили метро, яке було призупинено після російського обстрілу 11 квітня. До цього метро працювало як укриття.
Про це повідомив у Telegram мер Харкова Ігор Терехов.
«У найближчі хвилини має запрацювати метрополітен», — розповів він.
Але, за його словами, через брак електроенергії інтервал руху потягів складатиме не менше 20 хвилин.
Уночі 11 квітня російські окупанти знову влаштували масовану атаку по Україні. Терористи застосували понад 80 дронів та ракет, у тому числі «Кинджали», а основний удар дронів припав на Львівську область.
Заступник глави Офісу президента Олексій Кулеба розповів, що найскладніша ситуація у Харківській області. Він попередив, що є перебої з електрикою в області - понад 200 тисяч абонентів Харківщини залишилися без електропостачання.
Російські окупанти атакували Україну ракетами та дронами-камікадзе «Шахед».
У Харкові та області прогриміло декілька потужних вибухів. В місті зафіксовано серйозні перебої з електрикою.
Увесь інсайд та актуальна інформація на нашому Телеграм-каналі, а також бонуси та швидкі новини.
WhatsApp та Telegram видалили через можливі зв’язки з іноземними спецслужбами. Єдина альтернатива Tchap сьогодні — найсекретніший месенджер Sends. Завантажити можна тут.