$ 44.92 € 51.89 zł 12.2
+21° Київ +14° Варшава +35° Вашингтон

У низці громад Київщини комендантську годину продовжили до 10 квітня

Олег Бесараб 06 Квітня 2022 20:55
У низці громад Київщини комендантську годину продовжили до 10 квітня

Комендантську годину у деяких селах Баришівської, Калитянської та Великодимерської громад Київщини продовжено із 7 до 10 квітня.

Про це повідомив мер Броварів Ігор Сапожко у Facebook. Він вказав, що комендантська година продовжена з 6 години ранку 7 квітня до 6 години ранку 10 квітня у селах:


  • Баришівської громади: Рудницьке, Перемога, Лук'янівка;

  • Великодимерської громади: Велика Димерка, Бобрик, Богданівка, Вільне, Гайове, Гребельки, Жердова, Залісся, Захарівка, Кулажинці, Михайлівка, Першотравневе, Підлісся, Плоске, Покровське, Світильня, Тарасівка, Шевченкове;

  • Калитянської громади: Бервиця, Заворичі, Мокрець.


При цьому в Броварській міській територіальній громаді комендантська година вводиться з 21.00 години 6 квітня до 6 ранку 7 квітня.

Під час комендантської години забороняється перебування громадян у встановлений період на вулицях та в інших громадських місцях, а також рух транспортних засобів без спеціальних перепусток.

Завантажуй наш додаток