Україна отримала нову партію енергетичної допомоги від Азербайджану
З Азербайджану сьогодні, 12 грудня, виїхав до України черговий вантаж енергетичної допомоги. Він складається з 20 вантажівок, які везуть понад 550 метрів електричних кабелів та 6 комплектів трансформаторних пунктів.
Про це повідомляє Міністерство енергетики України.
Нинішня допомога з відновлення енергосистеми від Баку стала для України вже третьою партією.
У міністерстві зазначили, що загальна сума енергетичної допомоги від азербайджанських партнерів становитиме понад 7,6 мільйона доларів.
У рамках чергової партії допомоги очікуються:
- силові, масляні трансформатори,
- електротрансформаторні, комплектні підстанції,
- високоякісні шафи,
- дроти,
- кабелі,
- та інші комплектування для роботи компаній паливно-енергетичного комплексу.
Раніше ми писали, що президент Азербайджану Ільхам Алієв вп’яте буде балотуватись у президенти на призначених ним позачергових виборах 7 лютого 2024 року. Його висунула партії «Новий Азербайджан».
Також нагадаємо, що в Азербайджані продовжили особливий карантинний режим, запроваджений у зв’язку із пандемією коронавірусу, до 2 квітня 2024 року. Це також означає продовження закриття сухопутного кордону.