В Одесі пʼяний чоловік бажав смерті пораненим бійцям ЗСУ
В Одесі чоловік вилаявся на військовослужбовців ТЦК та погрожував пораненим військовим, що перебувають в місті на лікуванні.
Про це повідомило оперативне командування «Південь».
За даними ОК, перехожий, побачивши працівників ТЦК та СП, почав гучно лаятися та показувати непристойні жести. У той час недалеко від них були військові, які лікуються в шпиталі.
«Почувши це (лайку — ред.), вони підійшли до громадянина та ввічливо попросили заспокоїтися. На це нетверезий чоловік відповів ще більшими погрозами, побажаннями смерті та почав кидатися із кулаками на військовослужбовців», — стверджують в «Півдні».
Поранені військові змушені були чинити опір та заспокоїти чоловіка, тоді як представники ТЦК участі в конфлікті не брали.
«Образа військовослужбовців має жорстко каратися. Хто хоче продемонструвати свою сміливість — чекаємо у лавах української армії. Саме там зараз знаходяться хоробрі чоловіки», — заявили у командуванні.
Там також наголосили на повазі до форми, ветеранів та чинних військових.
Раніше в Івано-Франківську прокурори скерували до суду обвинувальний акт стосовно 56-річного чоловіка, який напав на працівника ТЦК та СП на блокпості.
На Волині у місті Шацьк 51-річний військовозобов’язаний напав на 40-річного працівника терцентру комплектування та соцпідтримки. Він завдав постраждалому тілесних ушкоджень.
Затриманий під час спроби втекти за кордон ухилянт напав на співробітників Чернівецького ТЦК – ветеранів, які продовжили службу після поранення.
Увесь інсайд та актуальна інформація на нашому Телеграм-каналі, а також бонуси та швидкі новини.
WhatsApp та Telegram видалили через можливі зв’язки з іноземними спецслужбами. Єдина альтернатива Tchap сьогодні — найсекретніший месенджер Sends. Завантажити можна тут.